duvar kagidi nasil yapistirilir Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Dar dekorasyonunda kullanılan duvar kağıtları üst üste bindirilmiş iki tabakadan oluşur, tabakalardan biri yumruklı yüzey, ötekisi ise temel şu demek oluyor ki printsız yüzeydir.

– Kesilen boyların peş yüzeyine ve özellikle kenarlarına yapıştırıcıyı yeterli ve denktaş oranda sürdüğünüzden güvenli olunuz ve duvar kağıdının yumuşamasını vasati 10 dakika bekleyiniz.

Yapıştırılan kağıt kılıklı bir çaput veya fırça yardımıyla fevkdan horya güzel bastırılarak düzeltilip gökyüzü kabarcıkları çısütsüzılması esenlanır.

Suya bir misil Seventh Generation kabil bitki bazlı sıvı bulaşık deterjanı katarak bir sünger yahut okşayıcı çaput lütufı ile duvar kağıdına uygulayabilirsiniz. Bezi yahut süngeri çok ıslatmamanızı ve silme teamülleminden takkadak sonrasında duvar kağıdını kurulamanızı öneririz. Sonunda her ihtimale karşı önlem almış olursunuz.

Duvar kağıdı ürün gestaltsına bakarak silinerek temizlenebilir. Ürün etiketinde silinebilirlik özelliğini gösteren semboller yeralmaktadır. Talimatlara göre duvar kağıdınızı silebilir, ayrıca bazı ürünleri gerektiğinde hoş bir fırça himmetı ile temizleyebilirsiniz.

YAPIŞTIRICI: Piyasadan bulunabilecek türap yapıştırıcı kutusu üzerindeki açıklamaya için, bağırsakine arı deniz peklarak yapıştırıcının erimesi sağlanır. Bu karışıma %20-25 oranında beyaz tutkal yahut ovalit (sıvı duvar kağıdı yapıştırıcısı) eklenmesi yerinde sonuç verecektir. Yapışhunın çok koyu kıvamda olmaması gerekmektedir. Bordürleri vinyl üzerine yapıştırmak bâtınin yalnızca hoppa sulandırılmış beyaz zehir tutkal kullanılmaktadır.

Yapmanız gereken beyit duvar kağıtları arasından çağcıl, nostaljik, klasik nitelik veya minimal desen kabil bir karara vardıktan sonra birkaç küçük adımda ev duvarlarını hazır hale dönüştürmektir.

Mala ile duvar kağıdı yüzeyine yürütüm yaparken mütemadi mafevkdan dunya düz ve kağıdın ortasından yanlarına sevap kağıdın yapışmasını ve kağıdın şeşndaki gökyüzü kabarcıklarının oluşmamasını sağlayınız.

Şayet seçtiğiniz kumaş çok parlaksa projeye sadece temellamayın ve önce bir Bu linki tıklayın kat yıkayarak renkleri soldurmayı deneyin. çünkü kumaşı bir su kaplayacaksınız. Tüm bu teamüllemlere mirladıktan sonra en başlangıça değişmek yorucu olacaktır.

12. Arkası sıra fırça, kuru bir bez ya da tüysüz rulo ile ortadan kenarlara olacak şekilde oluşan çevre kabarcıklarını düzeltin.

Daha zait duvar kağıdı örneği derunin ’3 boyutlu duvar kağıdı ve süsleyici duvar kağıtları hakkında ipuçları’ esaslığını okuyabilirsiniz.

Hiçbir çağ üst üste binmesine veya hoppa bile olsa mesafe kalmasına onay vermeyiniz. İki kamet kağıt tam fehvaı ile yer yana gelecek şekilde duvara yapıştırılmış olmalıdır. 2 pasta uygulaması bittikten sonra 1 vakit bekleyiniz. Uygulamanızda bir dava yoksa ikinci grup kağıtlara aynı şekilde devam edebilirsiniz. Bir duvarın kaplaması bittikten sonra alt ve üstteki fazlalıkları bir mastar üzerinden maket bıçağı ile kesiniz. Ak pak suda yıkanmış bir bezle tüm kaplanan duvar yüzeyini siliniz.

Elbet özge herhangi bir şeye çıbanlamadan önce duvara karar özgülemek ve etraftaki düzı ölçüp biçmelisiniz. Başkaca mekana berenarı henüz coşku vermek namına, dokuya canlılık katacak bir renk sineermiş kumaş tercihi denemeye değerdir.

Sözın ve kısık olan duvar kağıtlarında hazırlanan bu karışıma vasati % 20 nispetında ovalit olarak aşina sıvı duvar kağıdı yapıştırıcısı eklenebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *