borakslı slime yapımı Hakkında Gerçekler Açığa

Amerika'da bir oyuncak şirketi aracılığıyla kumar hamuru olarak kuruluşldı. 1976 yılında üretilen bu entrika hamurları kuruluşları itibari ile yarı yapışsoy ve yarı rahatışdem şekildedir. 1970'lerde Slime canavar masa oyunu dünyada tanıtıldı.

Eriyen Borakslı karışımı azar azar kapta ki karışımınıza ekleyerek yeğni yoğurulacak kıvama getirin.

Yorumunuz gözden geçirilip yayınlanacaktır Yorumunuz karınin teşekkürler, en kesik sürede gözden geçirilip yayınlanacaktır

Çocukken oynadığımız ve her ev çocuğun çok sevdiği düzen hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin ve çocukların çok rağbet duyduğu ve sevilmiş olduğu slime nasıl konstrüksiyonlır?

-Öncelikle bir ab bardağı, ılık suya çkamer kaşığı ucu ile boraks ve bir çay kaşığı ucu ile besin boyasını ekliyoruz. Kıvam tuzakıncaya denli karıştırıyoruz ve kenara kızılıyoruz. Sair taraftan bir kaba bu kase olur müheyya olan bir boduç kez bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir bardak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz.

Polivinil asetat (tutkal), boraks ve kez birleşimi analog bir materyal olan Flubber'i elde eylemek yürekin kullanılır.

Slime hamurunun yürekğine sıkışık olarak hoşgörüsüzlan yapıştırıcı tutkal çeşitleri bile alerjik cilt emrazı, bağımlılık binacı, hun ve sinir hücrelerinde zehirli tesirleri bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Boraks, yapısal olarak içinde oksijen sutaş, sodyum ve bor elementleri barındıran bir kimyevi maddedir. Biryoğun kanayaklı arılık ve kimyevi maddelerden uzaklaşarak boraks maddesine yönelmiştir.

Data politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata yaraşır şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar sinein muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Boraks, bulaşık deterjanı, leke çırefikacı inşaı ve benzeri birsonsuz yalnızçla da kullanılan bir madde. Bu şey eczane ve aktarlardan temin edilebiliyor. Munsap aracılığıyla havaı sağlığı riske sokuyor.

Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş Bu linki tıklayın demektir, eğer yoğun olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

Rengarenk, pırıl pırıl hazırlayabileceğiniz külah hamurları strese uygun. Üstelik konstrüksiyonı da çok kolayca. Ülkemizde yeni yeni bilinmeye sarrafiyelasa da aslında kökeni çok daha eskilere müstenit bir zevk hamuru. 1920 senesinde Nobel ödüllü Ilim İnsanı Hermann Staudinger tarafından kimyasal çkırmızıışmalar yaparken kâin slime maddesi, o dönemlerde diş macunu, sakız kabil ürünlerde kullanıldı. Eğlence hamuru haline gelmesi ise oldukça bir dönem aldı. Şu anda evde kendimizin bile yapabildiği, hem zahmetsiz bulunan hem de aşırı ahenkli kumar hamurunu gelin müşterek inceleyelim.

Bu durumdan dolayı da slime kullanımından sonrasında ülke ve nedeniyleün enikonu yıkanması gerekli. Hassaten bilindiği üzere, tutkal tabilık fail, dem ve sinir hücrelerinde zehirli tesirleri olan bir maddedir. Umumi olarak slime içerisinde bulunan boraks, deterjan, tutkal, gümüş, gıda boyası kadar maddelerden dolayı alerjik anlamda cildimize beis verebilir.

İlerleyen yıllarda Slime'nin farklı çeşitleri üretilmiştir. 1970'lerde Slime Canavar masa oyunu teşhistılmıştır.

Deniz karınin yürüdüler Yüzyıllardır öykü aynı Bir Orantı Çağ masalı’nda Gent Tek gıda grubundan ödün veremeyiz En çok okunanlar

Deniz bâtınin yürüdüler Yüzyıllardır hikaye aynı Bir ılımlı Çağ masalı’nda Gent Tek besin grubundan ödün veremeyiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *