izmir işkur meslek edindirme kursları A Gizli Silah

Halk Terbiye Merkezi, üniversiteler ve meslek odaları kabil tesislar ile beraber işleyim, mizaç, gezim kabilinden alanlara yönelik kurslar açıyoruz. 2017 yılı itibari ile kursiyerlerimiz aldıkları kurslar sonrası kendileri iş aramıyor, kursiyerlerimizi eğitim aldıkları alanda çtuzakışan iş yerleri ile buluşturarak ustalıke yerleşmelerini esenlıyoruz" diye yapmış oldukları çkızılışmalar için bilgilendirmede bulundu.

İşsiz kesimlerin neredeyse tamamına iş olanakı sunan İşkur kurslarına nasıl referans yapabilirim niteleyerek merak edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Kamu Eğitim Müdürlüğü kârbirliğinde mecmu 17 dalta açılan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan ağır talep görüyor. Hafta bâtıni ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok sayıda vatandaş faydalanıyor.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem bile bu kurslardan faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin ferdî gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Herkesin faydalanabileceği bir kurs izlenceımız var. Hedefimiz vasıflı kişi enerjisinin oluşturulması. Bunun karınin de elimizden geleni masnu gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız yardımıyla Çiğli’bile yaşayan birkötü yetenekli kişinin yeteneklerini uygun bir eğitimle değerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

100 hanımın yetişek aldığı pastacılık kursu böylece 50 hanıma istihdam esenlanırken öbür 50 hanıma da dişi girişimcilik eğitimi veriliyor. Ninja Kaplumbağalar’dan, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’e kadar dizi dışı gato ve kurabiyeler yaratıcı kursiyerlerin bazı zor olduktan sonrasında uğraşı amaçlı, bazısı ise ocak bütçesine hamil tedarik etmek sinein kurslara şart başüstüneğu söylüyor. Genci yaşlısıyla hepsinin kuma hedefi ise boş zamanlarını bileğerlendirirken hem sosyalleşmek hem de yeni meslek öğrenmek ve öğrendiklerini hesaplı bileğere çevirmek.

Toplantı sonunda dinleyicilerin sorularına karşılık veren ve şikayetlerini dinleyen yetkililer, katılım katkısızlayanlara hamil kelimeü verdi.

İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği, ihtiyaç sahiplerine meslek edindirme kursu veriyor. Proje ile kursiyerlere 8 kamer süresince kahve pişiriciliği, mayacılık ve pastacılık dersi veriliyor.

Başvekil Binali Saika, 2017’de 600 bin kişinin bu programlardan yararlanmasını ve bu kişilere özel sektörde iş olanakı yaratmayı planladıklarını açıkladı.

İşsiz kesimlerin az daha tamamına iş olanakı sunan İşkur kurslarına kesinlikle referans yapabilirim diye merak edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Türkiye'den ve Cihan’dan son an haberler, ibik hatları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu konuların hareketsiz adresi hurriyet.

MEK, hizmetgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde çalışmasizlerin niteliklerini geliştirerek istihdam edilebilirliklerini tasarruf etmek amacıyla yapılan meslek edindirme ve geliştirme kursları olarak İŞKUR tarafından daim dokumalmaktadır.

Nedir?Lokasyonunuzu tamam oran ettiğimizi düşünmüyorsanız başka şehirlere boşluk atın.Tamam

Çıraklıktan yetişirlerdi amma çıktı eleman yetişmediği muhtevain kol ilerleyemedi ve inkıbazya girdi ama 3-4 senedir rahatlamaya serladı. Çünkü güvendiği bir mektep var. En azcaından ‘İşimi büyüttüğümde benim bağırsakin eleman yetiştiren İŞKUR var, büyüklük var hükümet var’ diyorlar. Bu yüzden rahatlıkla ustalıkyerlerini büyütmeye kelleladılar” dedi.

İzmir haberleri Hürriyet Ben bunu sevdim yöresel haberler sayfasında. Sav ajanslarının İzmir ilinden Buca’da meslek edindirme ve uğraşı kursları başlangıçlıyor için ilettiği bütün haberler hurriyet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *