En son beş izmir işkur meslek edindirme kursları Kentsel haber

İş ile müteallik konuların mezun ve canlı yeri olan İşkur yardımıyla meslek edindirme kurlarına ve iş ilanlarına idrak etmek çok basit yapmanız müstelzim İşkur'un resmi genel ağ sitesine tıklamak olacaktır.

İşsiz kesimlerin üzere kâffesina iş olanakı sunan İşkur kurslarına elbette referans yapabilirim diyerek düşkünlük edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Umum Yetişek Müdürlüğü işbirliğinde yekûn 17 branşta oluşturulan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan kalın talep görüyor. Hafta dâhili ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok adetda vatandaş faydalanıyor.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem bile bu kurslardan faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin şahsi gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Her insanın faydalanabileceği bir çörek yetişekımız var. Gayemiz vasıflı âdem gücünün oluşturulması. Bunun sinein de elimizden geleni masnu gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız sayesinde Çiğli’bile yaşayan birgani yetenekli kişinin kabiliyetlerini hayırlı bir eğitimle bileğerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

Başvekil Binali Saika, reel sektöre müteveccih tedbir ve özendirme paketi açıkladı. En nazarıitibar çeken hazır para ezgisındaki işçilikletmelere müteveccih Hazine garantisiyle 250 milyar lira para imkanı sağlanması olurken, Başbakan Yıldırım, “Ağırlıklı olarak KOBİ’ler yararlanacak. KOBİ’lere ilave kıyak yapmış oluyoruz” niteleyerek hususştu.

İzmir Ekekent Belediyesi’nin, İzmirlilerin mesleki ve içtimai gelişimlerine katkı sağlamak için oluşturduğu Meslek Edindirme ve Beceri Kursları mideindeen çok dikkat gkalıntı pastacılık kursu oldu. Örgün eğitimden mahrum kalmış evet da eğitimini nısıfda bırakan İzmirlilerin mesleki ve toplumsal vürutimlerine payanda vermeyi sürdüren İzmir Yetişkinmemleket Belediyesi, restore ederek tekrar meslek verdiği 109 yıllık Meslek Fabrikası binasında heveslitığı pastacılık kursuyla, bölümün ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli eleman yetiştiriyor.

Bilgi politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata tatminkâr şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar sinein data politikamızı inceleyebilirsiniz.

Nedir?Lokasyonunuzu dürüst tahmin ettiğimizi düşünmüyorsanız diğer şehirlere görüş atın.Tamam

Bu açıdan iş arayanların uğrak noktası olan İşkur online iş taharri Bu bağlantıyı ziyaret edin platformu her şekilde anlayışlerin kolaylaşması konulemlerin henüz hızlanması bir çok kesimin siteyi ziyeret yazar kaydını yaptırmıştır.

Toplamda 17 farklı branşa yönelik maruz eğitimlerde; yönetici asistanlığı dersini Sibel Akçay Abalı ve Mustafa Aygün, takı prodüksiyonı dersini Besim Haysiyet Alasya, asıl elektronik beyin okuryazarlığı dersini Derya Kıran, grafikerlik dersini Evrim Mumcu, pastacı çıraklığı dersini çevre Aygen ve Lütfiye Kip, tıbbi sekreterlik dersini Leyla Şanal, çocuk hizmetı dersini Şahika Taşdelen, ön muhasebe dersini Çiğdem Biler, İngilizce dersini Koçali Konpak, Güllü Kıraslan ve çeşme Baykal, elektronik beyin destekli reklam dizayn, WEB dizayn ile grafik ve canlandırma derslerini Havva Şahin, özel eğitim elemanı dersini Fazilet Karşı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri dersini Hayal Erkan, elektronik beyin tasarrufı ve daire yararlanmaı derslerini Derya Bayır, okuryazarlık dersini ise Hüseyin Adıberceste veriyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi Bulaşıcı 80 İşçi Gelgelı YapacakSüleyman Demirel Üniversitesi uygun, mânialı ve müstamel hükümlü statülerinde tamamlanmak üzere arızi alımı yapacak.

4 kamer süren eğitimin sonunda sertifika vadi 100 hanımın nimsına istihdam olanağı katkısızlanırken, öbür nimsına da karı girizgâhimcilik eğitimi verilecek.

Bu kursların rastgele birinden faydalanmak isteyen kursiyerlerin çocukları kucakin bakım hizmeti de tekrar Çiğli Belediyesi aracılığıyla, Şenay Ertem ve Cemile Kalp Tuna tarafından veriliyor.

İzmir şehir Konseyi Mânialı Meclisi Genel Sekreteri ve İşaret Dili Bilirkişiı Kamerşe Gürbulak ise, “özürlü istihdamında öncelikli olan eğitimdir. İsterdik ki örgün eğitimde iletişim sorunu yaşamayan işitme sakat, mimari problem evetşamayan bedenî ve müşahede engellilerimiz olsun. Sonunda sadece vücut işçisi olarak düşünülen bir kitle olmaktan çıkıp zekamız ve yeteneklerimiz ile muvazi olarak istihdam edilme hakkını elde ederek çocukluk hayallerimizi gerçekleştirebilelim. Engellilerin en majör sorunu maddi olanaksızlık ve biz bunu dile getirirken ’bize ivazsız lütuf edin’ demiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *