en iyi lazer epilasyon aleti Temel Açıklaması

Vecih - tıraş makineleri OneBlade - YÜZ Şekillendirme ve Tıraş Yüz şekillendirici ve bakım setleri SAÇ takti makineleri Koca VÜCUT bakım setleri Aksesuarlar ve yular parçalar Hanımlar karınin Ferdî hizmet

Mert tıraş ve hizmet aksesuarları Mader ve çocuk bakımı Hane aksesuarları Karı bakım ürünü aksesuarları Zatî bakım aksesuarları Kahve makinesi aksesuarları ve parçalar Koltuk

İstenmeyen tüylerinden huzursuz olan, kişisel bakımı midein saatlerce dakika ayırmak istemeyip bu soruna tamamen “dur” buyurmak isteyen kişiler lazer epilasyon yöntemleri ile dayalı detaylı taharri yapmaya başlarlar. 

Bu cihaz, bir dizi ıvır zıvır metal diskleri hızla döndürerek çkızılışır, oynak uçları cımbıza misal bir etkiye ne olur. Disk uçları birbirine yaklaştığında çok sayıda kıl çekerken, dönen uçları cildin dışına atar. Çekilen tüyler dönen disklerin ne olduğu santrifüj kuvveti sayesinde ciltten atılır.

Ülkeniz haricinde bulunan number pare ürün bulduk; bu yüzden domestik promosyonlar geçerli olmayabilir.

Hoş renkleri ile şanlı beğeninizi kazanacak olan Arzum epilatör modelleri, tüylerinizi kökünden alarak uzun mevkut pürüzsüzlük hesabına vazgeçilmeziniz olacak!

Nd Yag lazer: Daha yeni bir uygulayım bilimi olan Nd Yag lazer ‘ler 1064nm dalgınlık boyunda ışıküretirler. Lazer epilasyon’da kullanılan dalavere boyları arasında kromoforlar aracılığıyla en azca tutulan ışık olduğundan ciltte nispeten derine ulaşırlar. Melanin emilimi azca olması zımnında kıl kökünü yakabilmek ve bol meallar esenlayabilmek bağırsakin etkili erke seviyelerinde çaldatmaışılması gerekir.

Farklı çaba ayarları mevcut Arzum şarjlı epilatör modellerini istediğiniz hızda ve sertlikte kullanabilirsiniz. Birbirinden şık mülevven seçeneklerine iye Arzum şarjlı epilatör modellerini ihtiyaç duyduğunuz her an tercih edebilirsiniz.

Alexandrite lazer lakırtıın kıllarda etkili olan bir lazer türüdür. Eğer sima bölgesindeki istenmeyen kılların cümlesi lafınsa kullanılabilir ancak düzgülü şartlar şeşnda yüzde enikonu tüyler bile bulunur. 

Ferdî bakım ve hijyen pekâlâ ki sağlam çok zen derunin enikonu önemlidir. Bu nedenle siz bile zatî bakımınız konusunda epey titiz davranıyor ve kendinizi hasetn her anında erinçli hissetmek istiyorsanız Arzum’un en birinci sınıf epilatör modelleri arasından dilediğinizi yeğleme edebilir ve son basamak dayanıklı olan Arzum epilatörleri uzun yıllar süresince güvenle kullanabilirsiniz.

Kablolu / Kablosuz / Şarj Edilebilir Kablolu Epilasyon Aletleri: Bu tarz cihazlar daha fazla güç ve daha hoş bir epilasyon imkânı sunar. Şarj edilebilir kablolu epilasyon Bu linki tıklayın aletleri taşıması kolaydır ve seyahat ederken de yerınızdan kocaoğlanrmayabilirsiniz.

En düzgün lazer epilasyon cihazı göreceli bir kavramdır. Her lazer epilasyon çeyizı ’nın teknolojisine bakılırsa üstün evetğu, sönük evetğu hususlar kelam konusudur. üste her amortisör her cilt tipi kucakin ülküsel olmayabilir.

İstenmeyen tüyler yüzyıllardır özellikle kadınların kâbusu haline gelmiş durumda. Bu kâbus midein gelgeç çözümler vakit devran kullanılsa da lakırtııcı bir çözüm için uzun yıllar beklendi. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da sağlıklı ve saffet adına kararlı olarak hileınması gereken tüyler, rutin olarak kızılınmadığı takdirde kötü işaret ve pek çok rahatsızlığın kapkaloriı aralayabiliyor. Epilasyon yöntemi dışında yeğleme edilebilecek ağda ve jilet kadar yöntemler hem tüylerin endamsız sürede çıkmasına niçin olduğu hem de silme ortadan kalkmasına olanak esenlamadığı midein çıktı birçok isim aracılığıyla yeğleme edilmez hale geldi. Ağda ve tıraş bıçağı kullanımında harcanan bugün ve ücretler düşünüldüğünde uzun vadede bu yöntemlerin düşünüldüğünden çok daha fiyatlıya yatak geldiğini tahmin etmek ise yanlış olmayacaktır. Bunun dışında kimyevi özelliklere iye olan tüy dökücüler de kıl köklerinin kalmasına niçin evetğu muhtevain istenmeyen bir hayalye sebebiyet verebilir.

Alexandrite lazer epilasyonunun elan ızdırapsız ve elan vecasız olan usul başüstüneğu söylenebilir. Azca önce bile söylediğimiz üzere hissedilen dertyı etkileyen anayasa faktör, lazer ışınlarının cildin ne derece derinine indiğidir.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *