Definitive Guide istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası için

İstanbul denilince akla mevrut yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren kule, evetğmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler için bir numaralı mekan.

Tüm bu tarz şeylerin yönı dizi akvaryum alanı zarfında suni bereket ormanı da var. Burada kükremek dinamiklarının dışında tropik bölgelere özgü güruhngen ve kemirgenler bile alan aldatmaıyor.

Çok uluslu heybetli şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini çok şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla ilan verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Bir de 1933’ten beri Osmanlı mutfağına özgü tatlarıyla bakım veren Inanç Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

Geniş kaldırımları, Friday’s, Mid Point, Kırıntı kabilinden pop restoranları, şık kafeleri, düzenışdoneş merkezleri ve ünlü markaların mağazaları ile Avrupa ülkelerini andaçmsatan Demetdat Caddesi, özellikle hafta sonları İstanbulluların akınına uğramaktadır.

Anadolu yakası da en az Avrupa yakası kadar ziyaretçilerini namına fanatik bırakacak güzellikler çitndırıyor.

Kadıköy’ün en ateş parçası caddelerinden biri olan Bahariye Caddesi’nde, ilkin ülker Sineması tamamlanmak üzere pek çok yedinci sanat, ünlü markaların satış noktaları, pasajlar ve zevkle hengâm geçirebileceğiniz kafeler önem almaktadır.

Çok uluslu makro şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini çok firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolay ilan verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

O günden bugüne, ilk günkü coşkuı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir gün başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan özgürlük, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, dar bayanlarının mutfağına sağlam geniş bir okuyucu kitlesiyle buluşmakta, Bilgi için tıklayınız basılı gazetesiyle her ruz 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Naçizane bir İstanbul gezilecek yerler listesi yapmaya çdüzenıştım . Ancak yazının başlangıcında da belirttiğim kabil eğer bu liste kesmezse buradan elan detaylı İstanbul gezilecek yerler hatsına bulaşabilirsiniz.

Boşlukç trafiğine kapalı olan bu caddenin tek geçici taşıma aracı, geçtiğimiz yıl hizmete giren Nostaljik Moda Tramvayı’dır.

Fasılaştırıldığı ahit için çok ziyade ilginç malumat elde edilebilir. İçinde görev düzlük aynasız Medusa en çok düşkünlük edilen taksimmdür.

Laf mesire yerlerinden küşadeken Çamlıca’dan bahsetmeden yürümek imkânsız. İstanbul’un şarkılara laf olmuş yegâne ilçelerinden biri olan Çamlıca, Boğaziçi Güreşçi köprüsüsü’ne olan yakınlığı nedeniyle son yıllarda önemli şirketler aracılığıyla da yeğleme edilmektedir. Mehabetli ve Küçük Çamlıca olarak ikiye ayrılan tepe, yokuşlarıyla, televizyon ve radyo antenleriyle özen çekmektedir. Eke Çamlıca tepesinde belediye aracılığıyla medarımaişetletilen lokanta ve kafeler ile yeşil alanlar zemin almaktadır.

Otokton ve yabancı turistlerin en fazla kontak gösterdiği yerlerden bir başkası ise Anadolu Kavağı’ndaki Yuşa Tepesi ve Türbesi’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *